آزمون استخدامی بانک توسعه صادرات ایران همزمان با سراسر کشور در یزد برگزار شد‌

۱۲ خرداد ۱۴۰۳ | ۰۷:۴۳ کد : ۷۲۱۲۱ آموزشی تاپ خبر
آزمون استخدامی بانک توسعه صادرات ایران همزمان با سایر استان‌ها روز جمعه ۱۱ خرداد ماه توسط سازمان جهاددانشگاهی استان یزد برگزار شد.
آزمون استخدامی بانک توسعه صادرات ایران همزمان با سراسر کشور در یزد برگزار شد‌

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد؛ آزمون استخدامی بانک توسعه صادرات ایران همزمان با سایر استان‌ها روز جمعه ۱۱ خرداد ماه با 165 داوطلب از استان یزد و به همت سازمان جهاددانشگاهی استان یزد برگزار شد.
گفتنی است بانک توسعه صادرات ایران به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و در چارچوب بخشنامه شماره ۱۰۱۲۴۳ مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ سازمان اداری و استخدامی کشور «دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی و اختصاصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی کشور» و اصلاحیه‌های بعدی آن و از محل مجوز های شماره ۱۰۹۷۰۵ مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ سازمان اداری و استخدامی کشور، تعداد ۵۰ نفر با مدرک تحصیلی لیسانس از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون کتبی در حیطه‌های عمومی و تخصصی و اختصاصی، ارزیابی تکمیلی و طی مراحل گزینش به صورت پیمانی استخدام می‌نماید.

تامین نیروی انسانی بانک توسعه صادرات ایران جهت تصدی در شغل بانکدار(امور مالی)، بانکدار ۲ (امور حقوقی و بانکدار ۳ (امور کامپیوتر و فناوری اطلاعات) از داوطلبان واجـد شـرایط، از جمله فارغ‌التحصیلان حقوق می باشد.

لازم به ذکر است اعلام نتیج این آزمون در سایت مرکز آزمون جهاددانشگاهی به آدرسhrtc.ir اعلام خواهد شد.

 


( ۲ )

نظر شما :