کمیته امداد و جهاددانشگاهی استان یزد تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

۲۰ خرداد ۱۳۹۸ | ۰۸:۱۵ کد : ۸۵۹۶ آموزشی عمومی
کمیته امداد و جهاد‌دانشگاهی استان یزد باهدف استفاده از توانمندی‌های علمی، تخصصی و تجربی جهاد دانشگاهی برای توانمندسازی فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی خانوار تحت حمایت و اقشار نیازمند تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
کمیته امداد و جهاددانشگاهی استان یزد تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

 به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد به نقل از ایسنا – منطقه یزد، «محسن علیزاده» مدیر کل کمیته امداد استان یزد با بیان اینکه این نهاد سعی دارد از تمامی ظرفیت‌ها برای خدمت‌رسانی بهتر به محرومان استفاده کند، گفت: کمیته امداد و جهاددانشگاهی یزد با هدف استفاده از توانمندی‌های علمی، تخصصی و تجربی دانشگاه برای توانمندسازی فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی خانوار تحت حمایت و اقشار نیازمند تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

وی افزود: همکاری و مشارکت در زمینه‌های اجتماعی، فرهنگی، آموزشی، پژوهشی، اشتغال و کارآفرینی و بهره‌گیری متقابل از ظرفیت‌های موجود برای ارتقای سطح خدمات به جامعه هدف تحت حمایت از دیگر اهداف موردنظر در این تفاهم‌نامه است.

مدیر کل کمیته امداد استان گفت: مباحث اشتغال و توانمندسازی، فرهنگی، آموزشی و پژوهشی، حمایت‌های اجتماعی و توسعه مشارکت‌های مردمی از جمله زمینه‌های همکاری متقابل است.

وی ادامه داد: کمیته امداد متعهد شد با اولویت‌بندی نیازهای خانواده‌های تحت حمایت، شناسایی مددجویان مستعد و نیازمند آموزش نسبت به معرفی آنان به جهاددانشگاهی برای دریافت خدمات مربوطه اقدام کند.

علیزاده افزود: انتقال آخرین تجربیات در عرصه توانمندسازی و اشتغال‌زایی مددجویان و مشارکت برای بالا بردن کیفیت روش‌ها و همچنین اطلاع‌رسانی لازم به مددجویان برای استفاده از خدمات آموزشی، فرهنگی، آزمایشگاهی و تعامل و همکاری در برگزاری دوره‌های مشاوره شغلی، آموزشی پژوهشی و اعلام نیاز در حوزه‌های آموزشی، فرهنگی، خاک و مصالح ساختمانی، سرشماری، نظرسنجی، درمانی و اطلاع‌رسانی به جهاد دانشگاهی از دیگر تعهدات کمیته امداد است.

این مسئول تصریح کرد: جهاددانشگاهی نیز متعهد شد خدمات تخصصی و بسیار متنوعی را که طی 23 بند مشخص‌ شده است را به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد ارائه کند.

گفتنی است؛ این تفاهم‌نامه همکاری در 9 ماده و یک تبصره تهیه و به امضای طرفین رسید. 


نظر شما :