امضای تفاهم نامه همکاری آموزشی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد و مجتمع سرب و روی مهدی آباد

۰۱ دی ۱۴۰۰ | ۱۳:۵۷ کد : ۳۹۳۸۳ آموزشی تاپ خبر
تفاهم نامه همکاری مابین سازمان جهاددانشگاهی و مجتمع سرب و روی مهدی آباد با محوریت ارائه خدمات آموزشی و استفاده از پتانسیل طرفین منعقد گردید.
امضای تفاهم نامه همکاری آموزشی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد و مجتمع سرب و روی مهدی آباد

 به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد، محمد زارع سرپرست معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی استان یزد ضمن اشاره به همکاری های قبلی با مجتمع سرب و روی اعلام کرد: با توجه به گسترش همکاری های آموزشی فی مابین سازمان و مجتمع و بدلیل رضایت طرفین، تفاهم نامه همکاری با محوریت ارائه خدمات آموزشی و استفاده از پتانسیل طرفین منعقد گردید.

وی افزود: این تفاهم نامه آموزشی به مدت یکسال می باشد و به امضای خانم دکتر سعادت جو ریاست سازمان جهاددانشگاهی استان یزد و مهندس حمایت مدیریت مجتمع سرب و روی مهدی آباد رسیده است.

سرپرست معاونت آموزشی سازمان گفت: معاونت آموزشی با بهره گیری از اساتید مجرب و باسابقه و همچنین امکانات آموزشی استاندارد، آموزش‌های تخصصی و حرفه‌ای در بخش صنعت را با هدف رشد علمی و اجرایی، تقویت و بارور کردن بنیه دانش نیروی انسانی شرکت ها و صنایع و همچنین کمک به توسعه ظرفیت در زمینه‌های گوناگون در استان از طریق آموزش، مشاوره و پژوهش ارائه می نماید.

کلید واژه ها: تفاهم نامه


( ۱ )

نظر شما :