یادواره شهید گمنام در دانشگاه علم و هنر یزد برگزار می‌شود

۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۰۹:۲۳ کد : ۷۰۵۹۲ فرهنگی تاپ خبر
به‌مناسبت چهارمین سالگرد تدفین شهید گمنام در دانشگاه علم و هنر سازمان جهاددانشگاهی مراسم یادواره شهید گمنام برگزار خواهد شد
یادواره شهید گمنام در دانشگاه علم و هنر یزد برگزار می‌شود

یادواره شهید گمنام در دانشگاه علم و هنر یزد برگزار می‌شود
 به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علم و هنر یزد از برگزاری یادواره شهید گمنام این دانشگاه خبر داد و گفت: این مراسم همزمان با چهارمین سالگرد تدفین شهید گمنام در دانشگاه علم و هنر برگزار می‌شود.
سید محمد کاظمی، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علم و هنر یزد در گفت‌وگو با ایکنا، از برگزاری مراسم یادواره شهید گمنام در این دانشگاه خبر داد و گفت: این مراسم به‌مناسبت چهارمین سالگرد تدفین شهید گمنام در دانشگاه علم و هنر از ساعت ۱۹:۳۰ روز سه شنبه، ۱۱ اردیبهشت ماه در جوار یادمان این شهید گمنام برگزار می‌شود.
 
وی ادامه داد: سخنران این مراسم آیت‌الله سید محمدکاظم مدرسی امام جمعه بخش مرکزی یزد و هادی قاسمی رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور هستند. مداحی مجتبی رمضانی و اجرای گروه سرود فجر جاوید از دیگر برنامه‌های مراسم است.
 
مشاور فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد ضمن دعوت از اقشار مختلف مردم به‌ویژه دانشجویان استان، انتقال پیام و آرمان‌های شهدا به نسل امروزی و جوانان و تکریم و بزرگداشت خانواده معظم شهدا را از اهداف این مراسم برشمرد.
 
کاظمی گفت: به برکت وجود شهدا مکان دانشگاه محملی برای پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهور اسلامی، رشد و بالندگی و پشرفت جوانان باشد.

کلید واژه ها: یادواره


نظر شما :