تفاهم نامه همکاری و بلند مدت جهاددانشگاهی و آب منطقه‌ای یزد

۱۱ دی ۱۳۹۸ | ۱۴:۲۵ کد : ۱۴۷۶۶ فرهنگی تاپ خبر عمومی
تفاهم نامه همکاری و بلند مدت جهاددانشگاهی و آب منطقه‌ای یزد در اجرای طرح داناب امضاء شد.
تفاهم نامه همکاری و بلند مدت جهاددانشگاهی و آب منطقه‌ای یزد

 به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد ،با توجه به تجربه موفق اجرای طرح ملی دانش‌آموزی نجات آب ( داناب) در استان یزد و همکاری مشترک شرکت آب منطقه‌ای یزد و سازمان جهاددانشگاهی استان یزد در اجرای طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگ سازی و به منظور تقویت و تداوم این همکاری تفاهم‌نامه‌ای بین سازمان جهاددانشگاهی و آب منطقه‌ای یزد به امضاء رسید.

یادآوری می‌شود ؛ هدف از انعقاد این تفاهم‌نامه توسعه فرهنگ حفاظت از منابع آبی و تداوم و استمرار برنامه‌های فرهنگ سازی و گسترش سواد آبی در بین اقشار مختلف مردم بخصوص دانش‌آموزان می باشد و در راستای اجرای پروژه اطلاع رسانی طرح احیاء و تعادل بخشی منابع آبی منعقد شده است.

این گزارش می افزاید؛ همکاری مشترک آب منطقه‌ای یزد و سازمان جهاددانشگاهی استان یزد در این حوزه از سال 1396 آغاز شده و تاکنون ادامه دارد. در این مدت جهاددانشگاهی در قالب اجرای طرح داناب سالانه بیش از 50 هزار نفر از دانش‌آموزان پایه‌های هفتم تا نهم استان را آموزش داده است .

لازم بذکر است ، علاوه بر موارد عنوان شده جهاددانشگاهی با برگزاری نشست‌های آموزشی زمینه ارتقای سواد آبی بهره‌برداران از منابع آبی را فراهم کرده است.


نظر شما :