/به همت دفتر تجاری سازی جهاددانشگاهی یزد/

برگزاری کُرسی تعاون و کارآفرینی در دانشگاه علم و هنر یزد

۰۸ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۴:۰۱ کد : ۸۲۹۱ تجاری سازی فناوری و اشتغال تاپ خبر عمومی
جلسه آشنایی با کسب و کار های تعاونی و ویژگی های شرکت های تعاونی با عنوان" کرسی تعاون" در دانشگاه علم و هنر یزد با همت دفترتجاری سازی سازمان جهاد دانشگاهی استان یزد برگزار شد.
برگزاری کُرسی تعاون و کارآفرینی در دانشگاه علم و هنر یزد

 به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد، با عنایت به قرارداد منعقد شده مابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد و سازمان جهاد دانشگاهی استان و به منظور تعامل مستمر اداره کل تعاون با دانشگاه ها، کرسی تعاون و کارآفرینی در دانشگاه علم و هنر برگزار گردید تا در طی آن دانشجویان به صورت آزاد، نظام مند و منطقی به اظهار نظر، گفتگو و تبادل نظر در خصوص مسائل مربوط به کسب و کار و کارآفرینی و ایجاد شرکتهای تعاونی بپردازند.

  این کرسی با حضور پرشور دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته مدیریت و همچنین کارشناس مسئول اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان در مجتمع علوم انسانی دانشگاه علم و هنر برگزار گردید.

این گزارش می افزاید، دانشجویان در این جلسه با انواع تعاونی ها، نحوه شکل گیری تعاونی و قوانین و مقررات مربوط به فرآیند اجرای تعاونی ها، مزیت های شرکت های تعاونی و نیز تعاونی های برتر در استان آشنا شدند.

 

 

 

 

 

 
   

 


نظر شما :