ایسپا یزد پرسشگر جذب می‌کند

۲۲ دی ۱۴۰۰ | ۱۳:۲۵ کد : ۴۰۵۰۹ تاپ خبر عمومی
مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاددانشگاهی، به منظور توسعه فعالیت‌های خود از فارغ‌التحصیلان و دانشجویان علاقه‌مند به فعالیت‌های پرسشگری در سطح استان یزد، به صورت پروژه‌ای دعوت به همکاری می‌کند.
ایسپا یزد پرسشگر جذب می‌کند

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان یزد، مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) شعبه یزد از علاقمندان حوزه پرسشگری دعوت به همکاری کرد.

مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) شعبه یزد، به منظور توسعه فعالیت‌های خود از فارغ‌التحصیلان و دانشجویان علاقه‌مند به فعالیت‌های پرسشگری در سطح استان یزد، به صورت پروژه‌ای دعوت به همکاری می‌کند.

متقاضیان همکاری می‌توانند برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۳ به آدرس یزد، میدان عالم، بلوار شهدای گمنام، سازمان جهاددانشگاهی، طبقه سوم، مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) مراجعه یا با شماره‌های ۳۱۶۲ داخلی ۳۰۰۲ و ۰۹۱۳۴۴۳۳۱۱‌ تماس حاصل کنند.

مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا) وابسته به جهاد دانشگاهی در راستای توسعه علمی و تحقیقاتی کشور و با قصد رفع نیاز سازمان‌ها و نهادهای تصمیم‌گیر، ضرورت توجه به افکار عمومی و لزوم بهره‌گیری از مشارکت و دیدگاه‌های شهروندان در بهبود و توسعه امور کشور در عرصه‌های مختلف، فعالیت می‌کند.


نظر شما :