عضو زرتشتی شورای شهر یزد: امنیت ایران بزرگترین سند قدرت جبهه مقاومت است

۱۵ دی ۱۳۹۸ | ۱۳:۱۷ کد : ۱۴۸۷۴ عمومی
عضو زرتشتی شورای اسلامی شهر یزد ضمن محکوم کردن ترور سپهبد قاسم سلیمانی، گفت: امنیت ایران بزرگترین سند شجاعت، تعهد و قدرت جبهه مقاومت است.
عضو زرتشتی شورای شهر یزد: امنیت ایران بزرگترین سند قدرت جبهه مقاومت است

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد به نقل از ایسنا «سپنتا نیکنام» شب گذشته چهاردهم دیماه در جلسه علنی شورای اسلامی یزد، با عرض تبریک و تسلیت در خصوص شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، اظهار کرد:‌ در طول تاریخ سردارهای بزرگی بودند که برای پاسداری از خاک اهورایی ایران جان خود را فدا کردند و جاودانه شدند.

وی سرداران سورنا، آریو برزن و رستم فرخزاد را از جمله سرداران پرافتخار ایرانی در طول تاریخ دانست و افزود: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی یکی از فرماندهان پرافتخار ایرانی بود که درایت و شجاعت سهم بزرگی در امنیت امروز ایران ایفا کرده است.

این عضو زرتشتی شورای اسلامی شهر یزد در ادامه با بیان این‌که احترام به کسانی که جان خود را برای دفاع از وطن می‌کنند، فارغ از دین و هرنوع گرایش سیاسی مهم و ضروری است، گفت:‌ امنیت کنونی ایران در آشوب‌های خاورمیانه سندی بزرگ از رشادت و قدرت جبهه مقاومت است.

نیکنام شهید قاسم سلیمانی را الگویی کامل برای افراد در جامعه دانست و تصریح کرد:‌ احساس مسئولیت و تعهد ملی این مجاهد ستودنی است و این مهم باید در روح و قبل تمام افراد جامعه نهادینه شود.

وی ضمن محکوم کردن شهادت سپهبد «حاج قاسم سلیمانی»، خاطرنشان کرد:‌ ایران مهد سرداران و مجاهدان وطن است که همیشه برای پاسداری از خاک اهورایی خود پیش قدم بودند.


نظر شما :