تجارت الکترونیک راهکار موفقیت کسب و کارهای صنایع دستی

۱۰ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۲ کد : ۱۱۱۰۹ فرهنگی تاپ خبر عمومی
رییس سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان کشور معتقد است که اهتمام به ابرازهایی مانند تجارت الکترونیک می‌تواند راهکاری برای موفقیت کسب و کارهای صنایع دستی باشد.
تجارت الکترونیک راهکار موفقیت کسب و کارهای صنایع دستی

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد به نقل از ایسنا، «محمد صادق بیجندی» معاون جهاددانشگاهی و رییس سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان کشور در کارگاه آموزشی تور خوشه زیلوی یزد که در حاشیه نمایشگاه بین‌المللی صنایع دستی تهران برگزار شد، با بیان این که حضور در نمایشگاه چه در قالب بازدید و چه در قالب برپایی غرفه عرضه محصولات بسیار موثر و راهگشاست، اظهار کرد: نمایشگاه‌ها فرصت‌های مناسبی برای ایجاد ارتباط با تامین‌کنندگان مواد اولیه، تجار و بازرگانان است. 

وی با اشاره به اهمیت موضوع بازاریابی و بسته‌بندی در ایجاد ارزش افزوده بخش صنایع دستی و ذکر نمونه‌هایی از موفقیت‌های صاحبان مشاغل خانگی در این رابطه، خاطرنشان کرد: با استفاده از ابزارهای مختلفی مانند تجارت الکترونیک می‌توان موجب موفقیت در کسب و کارهایی همچون صنایع دستی را نیز رقم زد.

«سعید عباسی بنی‌مدی» مدیر عامل شرکت رابین نیز در ادامه این کارگاه آموزشی در خصوص راهبردهای توسعه بسته‌بندی و تجارت الکترونیک صنایع دستی و «مظفری» پژوهشگر صنایع‌دستی نیز در رابطه با موضوع حفظ اصالت صنایع دستی نکاتی را یادآور شد. 

گفتنی است؛ در پایان نیز از شرکت شهرک‌های صنعتی استان و سازمان جهاددانشگاهی یزد در رابطه با برگزاری این تور آموزشی، تقدیر و تشکر شد.


نظر شما :