بازدید دانش‌آموزان هنرستان حائری یزد از خبرگزاری ایسنا

۰۱ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۱:۱۳ کد : ۴۸۲۳ فرهنگی تاپ خبر عمومی
دانش‌آموزان هنرستان حائری یزد از خبرگزاری ایسنا-منطقه یزد بازدید و از نزدیک با فعالیت این دفتر خبری آشنا شدند.
بازدید دانش‌آموزان هنرستان حائری یزد از  خبرگزاری ایسنا

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد به نقل از ایسنا-منطقه یزد، 30 نفر از دانش‌آموزان پایه یازدهم هنرستان حائری یزد برای تکمیل کار عملی درس «تفکر و سواد رسانه‌ای» از دفتر این خبرگزاری در استان بازدید کردند .

« حمیدرضا دهقان» سردبیر ایسنای یزد در این بازدید با اشاره به فعالیت‌های متعدد خبری این خبرگزاری در سطح استان و کشور، اظهار کرد:‌ انتشار سریع و دقیق اخبار سیاسی، فرهنگی، ‌اجتماعی، هنری، اقتصادی از جمله رسالت‌های تعیین شده برای خبرگزاری دانشجویان ایران در استان و کشور است.

وی با بیان این که اخبار تهیه شده در خبرگزاری در نهایت به اسناد رسمی کشور تبدیل می شوند، افزود: تولید محتوا و انتشار آنلاین رویدادهایی که ارزش خبری دارند از جمله ویژگی‌های اجرایی در خبرگزاری‌های متعدد نظیر ایسنا است.

دهقان پرداختن به دغدغه‌های فرهنگی،‌اقتصادی و اجتماعی شهروندان را از دیگر اولویت‌های اجرایی ایسنا-منطقه یزد دانست و بیان کرد: کمک به توسعه بیش از پیش استان در حوزه‌های مختلف محور فعالیت رسانه‌ای خبرگزاری است.

این مسئول با اشاره به اهمیت حرفه خبرنگاری تصریح کرد: اصحاب رسانه سعی می‌کنند با فعالیت‌های مختلف و مستمر خبری چشم بیدار مسئولان بین مردم باشند و دغدغه‌های مختلف جامعه را برای رفع هرچه بیشتر و بهتر مشکلات به گوش دست‌اندرکاران برسانند.

سردبیر ایسنا-منطقه یزد در پایان تأیید کرد: شهروندان می توانند دغدغه‌ها و مشکلات پیرامون خود را برای بررسی و پیگیری بیشتر به اطلاع خبرنگاران برسانند.


 


نظر شما :