میز گرد روایت همدلی

۲۱ دی ۱۴۰۰ | ۱۰:۲۷ کد : ۴۰۴۵۱ فرهنگی تاپ خبر
در میزگردی با عنوان «روایت همدلی» که با مشارکت سازمان دانشجویان شعبه یزد و خبرگزاری ایکنا جهاددانشگاهی برگزار شد، گروه‌های جهادی محرومیت‌زدایی استان به معرفی و بیان دغدغه‌های خود پرداختند.
میز گرد روایت همدلی

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد، در میزگردی، امروز، ۱۹ دی ماه، با عنوان «روایت همدلی» که به همت خبرگزاری ایکنا و سازمان دانشجویان ایران شعبه یزد برگزار شد، گروه‌های جهادی محرومیت‌زدایی استان به معرفی و بیان دغدغه‌های خود پرداختند.

در این نشست که با حضور سرهنگ مجید صادقی مسئول بسیج سازندگی استان یزد برگزار شد، حنانه‌السادات فاطمی مسئول جمعیت امام حسن (ع) یزد، محسن درویش‌زاده مسئول گروه جهادی فاطمه الزهرا (س) دانشگاه یزد و مهدی جلالی مسئول گروه جهادی شهیدان پاکنژاد دانشگاه فرهنگیان به معرفی گروه‌های جهادی و نحوه فعالیت در سطح استان پرداختند.

این نشست که با اجرای مجید برائمی، مسئول سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی شعبه یزد برگزار شد، بیان مشکلات و دغدغه‌ها و همچنین تجربیات گروه‌های جهادی از فعالیتشان در طول سال‌های اخیر بویژه دوران کرونا و درخواست‌هایی از ارگان‌ها و مسئولان از دیگر مباحث این نشست دو ساعته بود.

کلید واژه ها: روایت همدلی


( ۲ )

نظر شما :