نماینده ولی فقیه در استان یزد: سردار سلیمانی مالک اشتر زمان بود

۱۴ دی ۱۳۹۸ | ۰۸:۳۰ کد : ۱۴۸۱۱ عمومی
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد به مناسبت شهادت سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی پیام تسلیتی صادر کرد و گفت: سردار سلیمانی مالک اشتر زمان بود که بی‌پروا تا قلب دشمن نفوذ می‌کرد.
نماینده ولی فقیه در استان یزد: سردار سلیمانی مالک اشتر زمان بود

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد به نقل از ایسنا  آیت الله «محمدرضا ناصری یزدی» نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد در پیامی، شهادت سردار سرافراز اسلام سرلشگر حاج قاسم سلیمانی را به امام زمان(عج)، مقام معظم رهبری و مردم ایران تبریک و تسلیت گفت.

در متن نماینده ولی فقیه در استان یزد، آمده است: فرمانده کل قوا حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای(مدظله العالی)، سلام تهیت تبریک و تسلیت خدمت آن رهبر فرزانه و فرمانده عظیم الشأن و بمناسبت شهادت سردار سرافراز اسلام سرلشکر حاج قاسم سلیمانی یکی از فرزندان قهرمانش، نجات دهنده سرزمین های شام و عراق و ایران و مدافع مخلص حرم و حریم ولایت و اهل البیت، مبارز نستوه در مقابل دشمنان اهل بیت و انسانیت و اسلام ناب،مخصوصاً امریکا و صهیونیسم و دشمنان بشریت؛ او خاری بود در چشمان معاندان نظام اسلامی، مالک اشتر علی زمان ما بود که بدون پروا و شجاعانه تا قلب دشمن نفوذ می کرد .

وی در این پیام خود افزود: برای او زمان و مکان برای دفاع از اسلام معنی نداشت از عراق و شام بین النهرین فلسطین و لبنان، یمن و همه مردم مظلوم دینا . یار فرزندان یتیم و آواره سوری و کودکان آسیب دیده شیمایی عراق؛ جسم های نحیف بی جان و کالبدهای خسته بی رمق یمنی و افریقایی، نفس های از جان برخاسته معطر به عطر خدایی او به همراه بوسه ای که گونه های افسرده شده مظلومان را نوازش می داد جان تازه و رمق افزا برای همه افسردگان در جنگ های ظالمانه بود.

امام جمعه یزد در ادامه پیام خود گفت: رهبرا خدایت صبر عنایت کند ؛باید بگویم که همه ما سربازان و راهروان سردار بزرگ سلیمانی برای شما و ایران و اسلام هستیم زیرا شما سرباز فداکار امام زمان(عج) و حامی ملت های مظلوم و مدافع اهل بیت(ع) هستید، در پناه خدا پاینده و به یاری امام زمان(عج الله تعالی فرجه الشریف) سرافراز و سربلند رهرو امام عزیزمان بوده و پیاده کننده همیشگی آرمان امام حسین (ع).

امام جمعه یزد در پایان خاطرنشان کرد: ان شاءالله تا ظهور حضرت مهدی(عج)، ملت عزیز ایران و ملت های مظلوم دنیا در کنار شما و با شما خواهند بود در هر زمان و هر کجا فرمان جهاد باشد همه ما به نیابت از سردار سلیمانی سرباز فداکار خواهیم بود.خداوند وجود تان را برای حفظ انقلاب و اسلام ناب ما مستدام بدارد و از هر گزندی محفوظ بدارد.


نظر شما :