همزمان با افتتاحیه ششمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران: سامانه "فن یوز" رونمایی شد

۰۴ دی ۱۳۹۷ | ۱۰:۵۸ کد : ۴۲۱۴ تجاری سازی فناوری و اشتغال تاپ خبر عمومی
همزمان با افتتاحیه ششمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران دکتر طیبی رییس جهاددانشگاهی ضمن بازدید از غرفه های جهاددانشگاهی در این نمایشگاه، سامانه فن یوز را دوشنبه ۳ دی رونمایی کرد .
همزمان با افتتاحیه ششمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران: سامانه "فن یوز" رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان همزمان با افتتاحیه ششمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران و با حضور دکتر طیبی، دکتر پورعابدی، دکتر صالحیان معاون نوآوری و تجای سازی فناوری و دکتر زندحسامی مدیر کل دفتر نوآوری و کسب و کارهای نوین از سامانه فن یوز رونمایی گردید.

سازمان تجاری͏سازی فناوری و اشتغال دانش͏آموختگان جهاد دانشگاهی (ستفا) در ششمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران خدمات همتا گزینی (Business matchmaking) را از طریق سامانه "فن یوز" ارائه می دهد.

سامانه فن یوز که با هدف تسهیل در فرآیند تجاری سازی و تبادل فناوری به ویژه در نمایشگاه ها و جشنواره ها و رویدادهای بین المللی ملی و منطقه ای طراحی شده است، در یکسال گذشته بصورت آزمایشی در چند نمایشگاه استفاده شد که با بازخورد و استقبال خوبی روبرو شد. این سامانه کمک می کند تا قبل از آغاز نمایشگاه، غرفه های مورد نظر را انتخاب نموده و تقاضای جلسه با حضور افراد موثر از جمله مدیرعامل یا مدیر فروش شرکت مورد نظر را درخواست نمایند.

متقاضیان همچنین می توانند در صورت نیاز از حضور مشاوران تخصصی زمینه های حقوقی، ارزش گذاری و انتقال فناوری و بازاریابی در جلسات خود بهره مند شوند.

یکی  دیگر از خدمات ویژه ای فن یوز اینست که در صورت عدم حضور و بازدید از نمایشگاه، امکان برگزاری جلسه را زمان و فضای خارج از نمایشگاه فراهم می سازد. برگزارگنندگان رویدادهای مختلف نمایشگاهی نیز می توانند از این سامانه برای معرفی نمایشگاه خود بهره مند شوند.

شرکت کنندگان، فناوران و سرمایه گذاران در ششمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران می توانند با مراجعه به سایت فن یوز www.fanuse.ir در سامانه ثبت نام و اطلاعات مربوط به شرکت، محصولات و خدمات خود را بارگذاری نمایند. بازدیدگنندگان نمایشگاه، سرمایه گذاران و متقاضیان فناوری نیز می توانند با ثبت نام در سامانه فن یوز، زمینه های مورد علاقه سرمایه گذاری و یا فناوری های مورد نیاز خود را مشخص نموده و با بررسی شرکت ها و  فناوری های ارائه شده در نمایشگاه، درخواست جلسه با شرکت ها یا تیمهای مورد نظر را ارائه نمایند.

گفتنی است، در نهایت "فن یوز" جلسه میان صاحبان فناوری و متقاضیان فناوری را در زمان نمایشگاه هماهنگ نموده و با حضور مشاوران حقوقی و تخصصی فروش و انتقال فناوری جلسات مورد نظر را برگزار می نماید.


نظر شما :