دو مقاله‌ی پژوهشگر رویان جهاددانشگاهی در میان پربازدیدترین مقالات Andrologia

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۷:۴۹ کد : ۱۷۸۶۲ عمومی
دو مقاله‌ی دکتر محمدحسین نصر اصفهانی، پژوهشگر و رییس پژوهشکده‌ی زیست‌فناوری رویان در شمار پربازدیدترین مقالات مجله‌ی Andrologia قرار گرفت.
دو مقاله‌ی پژوهشگر رویان جهاددانشگاهی در میان پربازدیدترین مقالات Andrologia

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی به نقل از پژوهشگاه رویان، این دو مقاله‌ی دکتر نصر اصفهانی به بررسی اثر استفاده از آمینواسیدهای دارای انشعاب در کنار ورزش‌های هوازی در کیفیت اسپرم و ترشح تستوسترون و اثر رعایت رژیم غذایی کم‌چربی و پرچربی در کنار ورزش‌های هوازی بر بافت بیضه و خصوصیات اسپرم در حیوان مدل آزمایشگاهی چاق و غیرچاق می‌پردازد.

در میان تمامی مقالات چاپ‌شده در مجله‌ی Andrologia بین ژانویه‌ی 2018 تا دسامبر 2019، این دو مقاله در میان پربازدیدترین و پردانلودترین مقالات قرار گرفته‌اند که نشان می‌دهد پژوهشگران و دانشمندان بسیاری از سراسر جهان به مطالعه و استفاده از این محتوای علمی پرداخته‌اند.

این مساله تاثیر‌گذاری و ارزشمندی محتوای علمی مقالات یادشده را نشان می‌دهد.

گفتنی است، مجله‌ی Andrologia نخستین مجله‌ی علمی بین‌المللی است که به بررسی سلامت و باروری مردان می‌پردازد و اولین نسخه‌ی آن در سال 1969 منتشر شده است.

این مجله زیرمجموعه‌ای از انتشارات Wiley است که از سال 1807 با هدف انتشار مقالات علمی در آمریکا تاسیس شده و مجلات متعددی در شاخه‌های گوناگون دانش منتشر می‌کند.

این انتشارات به دلیل بازدید زیاد مقالات از دکتر محمدحسین نصر اصفهانی تقدیر کرد.


نظر شما :