آغازثبت‌نام و ارسال آثار به جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای «مبین»

تاریخ برگزاری : ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ رویداد ها
آغازثبت‌نام و ارسال آثار به جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای «مبین»

مدیر مرکز تولیدات چندرسانه‌ای قرآنی (مبین) جهاددانشگاهی از آغاز ثبت‌نام و ارسال آثار به جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای «مبین» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، جواد نصیری، مدیر مرکز تولیدات چندرسانه‌ای قرآنی (مبین) جهاددانشگاهی،اظهار کرد: پیرو برگزاری نشست خبری جشنوراه فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای مبین و گاهشمار اعلام شده برای برگزاری این جشنواره، از امروز یازدهم خردادماه، درگاه اینترنتی ثبت‌نام و ارسال آثار به نشانی اینترنتیhttp://mobinmedia.com/ باز و آماده دریافت آثار تولید شده توسط علاقه‌مندان است.

نصیری ادامه داد: تمامی شرکت کنندگان در جشنواره فیلم ۱۱۴ ثانیه‌ای مبین باید ضمن مطالعه فراخوان جشنواره و آشنایی با آیین‌نامه و مقررات شرکت در بخش‌های مختلف، از طریق لینک سایت اعلام شده ابتدا اقدام به ثبت‌نام کرده و تمامی بخش‌های مربوط به جدول ثبت‌نام را به دقت تکمیل و در پایان نیز فایل فیلم تولید شده را با کیفیت و حجم اعلام شده در سایت آپلود کنند.

مدیر مرکز تولیدات چندرسانه‌ای قرآنی (مبین) جهاددانشگاهی بیان کرد: تمامی آثار ارسال شده در این جشنواره بر روی صفحه اینستاگرام مبین مدیا «https://www.instagram.com/mobin.media و یا mobin.media@» و نیز کانال آپارات این جشنواره به نشانی https://www.aparat.com/mobinmedia قابل مشاهده خواهد بود.